МАЛОВИСКІВСЬКИЙ КЗДО ( ЯСЛА - САДОК) " РОМАШКА"

Наш дитячий садок

Вас радо вітає КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ « РОМАШКА»

-     де панує щирість і любов до дітей, високий професіоналізм і

гармонія.

-     Тут дітям тепло і затишно.

-     Тут можна усе: гратися, дружити, мріяти, міркувати, малювати,

сміятися, любити, творити, радіти, жартувати, сумувати,

фантазувати, помилятися…

·         Життя дитячого садка різноманітне і насичене.

·         Діти разом із своїми наставниками поринають у світ знань. Вони захоплено граються, слухають казки, охоче пізнають нове.

·         Фізичний розвиток і здоров’я дошкільнят перебуває під пильною увагою медиків і педагогів закладу. Надзвичайно хороший ефект дають щоденні заняття фізкультурою.

·         Цікаво та оригінально проходить ранкова гімнастика

·         Фізичному вихованню та оздоровленню дітей сприяє наявність спортивного майданчика зі справжнім футбольним полем. Заняття проводяться з дітьми всіх вікових груп, починаючи з дворічного віку.

·         Музично-естетичний напрямок займає належне місце в роботі з вихованцями. Цікаві неординарні заняття, театралізовані свята, розваги, концерти для дітей проводять талановиті, творчі керівники музичні, які вважають, що не талановитих дітей не буває. Тому наші вихованці мають змогу привселюдно демонструвати свої здібності та вміння у різних видах музичного мистецтва.

·         Для малюків прогулянка – це веселі мандрівки, ігри, дослідження, а для педагогів ЗДО «Ромашка» – ретельно спланована, кропітка праця, спрямована на збагачення життєвої компетентності малюків, фізичний, творчий, інтелектуальний розвиток.

·         Педагоги нашого закладу намагаються зробити відпочинок і розваги своїх вихованців не лише веселими, а ще й корисними для всебічного розвитку!

ГЕРБ НАШОЇ " РОМАШКИ"

ЛІЦЕНЗІЯ на право провадження освітньої діяльності             КЗДО "РОМАШКА"